• מערכת צפונתון

כמה גרם אושר נכנסים בקופסה?


כשחזרנו לצלם גילינו שהמקום כשל״פי. אין דברים מושלמים (צילום מסך: מערכת צפונתון)הרכבת קואליציה? קלי קלות! נסו להרכיב קופסה עם ארבע עוגות-ספל בלבד מתוך המבחר המטמטם של I Love Cupcakes ותבינו מה זו משימה קשה... כאן זו לא כנסת ישראל: פה כולן יושבות לצד כולן, אין הבטחות שווא והספינים הם רק בגלייז המשגע.


הנסיכות הפינתית בצפון הישן, מעין מובלעת של דיסנילנד בשכונה, נראית כבר מבחוץ כמו סוכריה. מבפנים, זהו קרנבל של ממש לג׳אנקיז של פסטל, גלוקוז ומחלות רקע. מלבד סוגי הקאפקייקס שכל אחד מהם יותר לוליטה מהשני, תמצאו פה גם קופסאות בראוניז ובלונדיז (עם סוכריות צבעוניות, ברור), מקרונים ומרנגים שהושרצו על ידי קשת בענן ועוגות פסיכדליות לחלוטין (האם זה המקום לציין שבשבוע הבא יש לי יומולדת?).


אז מה בוחרים לקופסה מרובעת?


מחד קציפה, אנחנו מחצר החסידות של הרב ונילסקי. מאידך, אין רבים במדינת ישראל שמשתווים אלינו בצריכת השוקולד היומית. ובכל זאת, כשמדובר בעוגות - מוצא פיו של הרב הוא דברי בצקים חיים. ההכרעה נפלה: 3:1 לטובת הווניל. נותר רק לבחור את הטופינגס. אוף. מעולם לא היו רבים כל כך מגרים כל כך לרעבים כל כך. חרצנו אקראית (פרס ישראל לממציא האן-דן-דינו) מבין מבחר אכזרי של רד וולווט, קרמל מלוח, תותים ושמנת, נוטלה, אוראו, סאנדיי ובנות בליעל אחרות. איך היה? אנחנו מתים על מילים, אבל זה הרגע שבו הן הופכות לסתם קווים על מסך. תנו ביס, זה הכל.


שומרים על הפיגורה? אל יאוש! להלן מתכון לסלט קאפקייקס, באדיבות השף אור אצה-מוט:


חומרים

4 קאפקייקס מוכנות


אופן ההכנה

חותכים לקוביות של כ-2 סמ״ק.

מערבבים הכל בקערה.


בתיאבון!


איי לאב קאפקייקס | דיזנגוף 300, ת״א (כניסה מיחזקאל 48) | אתר

20 צפיות