• מערכת צפונתון

מחוסנים וחסונים: ״קולנוע פאר״ חוזר לעשות שרירים (ויש הפתעה!)

עודכן ב: פבר 27


הכניסה למוטציות אסורה (צילום: מערכת צפונתון)


הבלונים הסגירו: חדר הכושר של הסלבס חזר לספור סטים. מתחסנים ומחלימים יכולים כעת לשוב ולפקוד את ״קולנוע פאר״, כשבפק״ל תו ירוק, גופיית דאווין, חטיף חלבונים נטול גלוטן, לקטוז וטעם ובקבוק תרמי שנקנה ב-12 תשלומים. על פניו, ידיעה שהיתה יכולה להופיע כשורה בבאנר המתחלף שבראש העמוד, אילולא תגלית מטיסה.


השתלשלות האירועים: בחזרה מסופר יודה עם קצובת ה״מילקה״ היומית, נצפתה פתיחתו המחודשת של המכון. מכיוון שאף פעם לא אהבתי להימצא בקרבת ה״מקובלים״ (סמיילי מבסוט על עצמו עם משקפי שמש), המשכתי בדרכי הביתה, גומלת בלבי לבדוק אונליין אם קורה במקום דבר מה שעשוי לעניין את השכנים. קופצת אל הסוף: הלכתי לחפש אתונות ומצאתי מלוכה.


אתר המכון המושקע והערב לעין כולל את כל המידע הנחוץ ולו״ז חוגים עם היצע מרשים, אך גנרי לסוגה. אבל אז זה מגיע: לחיצה על הטייטל התמים ״בשביל השכונה״ פותחת עמוד בו מוצנע מידע שגרם לחובבת משחקי כדור כמוני למצמץ: חדר הכושר מפעיל עבור מנוייו קבוצת כדורעף בפארק הירקון, למתחילים ולמתקדמים כאחד, אשר מתראה שלוש פעמים בשבוע לצליל משרוקיתו של לא פחות מאשר דוד כפרי, מאמן נבחרת ישראל לשעבר! 21-0 ל״קולנוע פאר״.


בשל פרקי ידיים עדינים במיוחד, שנותרו איפשהו בגיל עשר, מערכת הצפונתון תאלץ להשאיר את הפלז׳ר לאחרים (כאן הכדור נפל רחוק מהרשת: אבא האהוב היה שחקן בנבחרת ישראל לנוער!), אבל למסוקסי הזרוע השכונתיים - יש איפה להנחית. הפעילות מתקיימת בימי שני, רביעי ושישי וכוללת יסודות, משחקונים והכנה לטורנירים שנתיים. השתעלתם? רילקס, זה רק אבק כוכבים.קולנוע פאר | ישעיהו 1, ת״א | אתר

71 צפיות
צרו קשר

© 2021 by Guy Finkelstein. Proudly created with Wix.com

הקרבת קורבן ל-Google: צפונתון תל אביב הצפון הישן חדשות עדכונים. האפי נאו?